,,Nenechte se napálit! Odhalte vady a nedodělky včas!,,

Špitt Jan, DiS.

Čajkovského 45/6
779 00 Olomouc

https://www.facebook.com/home.inspekce.cz/
ICO: 03790088

mob.: 724 583 125
mail: jan.spitt@centrum.cz

Aktuality

V této rubrice nejsou žádné články.

Anketa

SLUŽBY

1) INSPEKCE NEMOVITOSTÍ

   Inspekce nemovitostí pomáhá kupujícím i prodávajícím na trhu s realitami a odhaluje budoucí náklady na odstranění zjevných i skrytých vad.

 Profesionální kontrolou domu či bytu ušetříte peníze za opravy a snížíte riziko reklamací. Neplaťte za nové bydlení, dokud neznáte jeho pravý stav. Víme, že investice do nemovitosti je zásadní rozhodnutí, často na celý život.

 

2) PŘEJÍMKA NOVÉHO DOMU ČI BYTU

   Inspekce při převzetí novostavby odhalí vady a nedodělky, které developer následně musí odstranit nebo vyřešit slevou z kupní ceny. Rozsah přejímky zahrnuje detailní kontrolu všech prvků nemovitosti a ověření skutečné výměry podlahové plochy.

 - Provedeme detailní kontrolu nemovitosti

- Odhalíme vady a nedodělky k odstranění

- Ověříme skutečnou výměru podlahové plochy

- Porovnáme soulad se standardy projektu

- Inspekci při převzetí nového bytu či domu lze objednat v základním rozsahu, nebo včetně odhadu nákladů na odstranění     zjištěných vad a nedodělků.

 

3) TECHNICKÝ PRŮKAZ NEMOVITOSTI

   Prodávající má ze zákona povinnost seznámit kupujícího s technickým stavem a vadami prodávané nemovitosti. V opačném případě riskuje jejich pozdější reklamaci, kvůli které může vracet i nemalou část kupní ceny. Abyste tomu předešli, provedeme důkladnou technickou inspekci vaší nemovitosti a připravíme vám detailní doklad o jejím technickém stavu.