,,Nenechte se napálit! Odhalte vady a nedodělky včas!,,

Špitt Jan, DiS.

Čajkovského 45/6
779 00 Olomouc

https://www.facebook.com/home.inspekce.cz/
ICO: 03790088

mob.: 724 583 125
mail: jan.spitt@centrum.cz

Aktuality

V této rubrice nejsou žádné články.

Anketa

STAVEBNÍ ZAMĚŘENÍ

1) Stavební zaměření podrobně charakterizuje nemovitost po stavební stránce. Zabývá se tím, jaký má objekt tvar a velikost, jakou má vnitřní dispozici. Výstupem stavebního zaměření je výkresová dokumentace, která věrně popisuje předmětný objekt.

Výkresovou dokumentaci zpravidla tvoří půdorysy, pohledy, řezy, technická zpráva, (fotodokumentace), a to v tištěné a elektronické podobě. Nejcenější je soubor CADu ve formátu *.dwg, který může použít architekt, projektant nebo profesista a s výkresy pracovat.

2) Zaměření podlahových ploch je podoblastí zaměření stavebního a jde v něm o přesné stanovení ploch interiérů. Určení podlahových ploch bývá zejména u větších nemovitostí - bytových domů, kancelářských center a průmyslových objektů - natolik technicky a organizačně náročné, že jím bývají pověřování specialisté.

Bytová družstva potřebují podlahovou plochu jednotek pro prohlášení vlastníka, nájemníkům se z ploch vypočítává nájemné nebo rozpočítává teplo. Správa kancelářských center a průmyslových objektů využívá kalkulaci pro určení nájemného, pro organizaci procesů v objektu a správu prostor. Výstupem měření jsou půdorysy a půdorysná schemata v elektronické nebo tištěné podobě.


CENA ZAMĚŘENÍ
Cenovou nabídku Vám vypracujeme nezávazně, zdarma, a to přímo pro Váš konkrétní případ se zohledněním předpokládané náročnosti.